Minecraft Przysiecz

Minecraft Prysiecz. Zapraszamy do wspólnej gry.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-02-11 10:00:04

TomcioTMPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-02-11
Posty: 4
Punktów :   

Kościół / Świątynia

Mam pomysł założenia świątyni lub innego miejsca kultu niczym prawdziwi ludzie a nie jako "barbarzyńcy". Za dary składane np diaxy albo złoto po pewnym czasie świątynia odpłacała by się przez np obdarowaniem gamemode'm na 1 dzień jako łaska boża czy coś. Pragnę stwierdzić że wraz z kościołem przydał by się nowy zawód : kapłan są jakieś pluginy na kapłanów bo mój kuzyn zakładał serwer z pluginami i mieliśmy ten plugin. Poza tym w świątyni będą wystawione stoły do ulepszania przedmiotów i statywy alchemiczne żeby każdy mógł skorzystać. Pragnę też zostać pierwszym kapłanem jeżeli cała świątynia będzie zbudowana.

Offline

 

#2 2012-02-13 21:22:03

 demon3333

Administrator

850630
Call me!
Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Kościół / Świątynia

Dobry pomysł może jakieś screeny? Ale pomysł niestety posiada wady, a mianowicie jeżeli już ktoś podaruje te diamenty i dostanie gamemoda to może sobie ich namnożyć do woli. Więc jak dla mnie pomysł do końca nie przemyślany ale jako iż sama świątynia by była dobrym pomysłem na budynek jestem za.

P.S. Przepraszam za takie opóźnienie w odpowiedzi na post ale dopiero odzyskałem dostęp do internetu. Od czwartku nie miałem dostępu do sieci.

Offline

 

#3 2012-02-16 18:10:43

tobik312

PREMIUM

Zarejestrowany: 2012-01-26
Posty: 5
Punktów :   

Re: Kościół / Świątynia

Myślę, że samo założenie jest dobre ale dostanie gamemoda to lekka przesada, ponieważ gamemod wiąże się z opłatą 5zł za miesiąc a zdobycie diaxa to może trochę trudne ,ale lepiej jak by się dostawało np.: żelazny zestaw. Statywy do alchemii to też dobry pomysł ale trudno by było je zabezpieczyć. Moim zdaniem stoły do czarowania bardziej pasują do biblioteki. A co do kapłana to mam pytanie to jakie przywileje będzie miał kapłan ? I zgadzam się z wypowiedzią wyżej co do gamemoda. Więc trochę tego nie przemyślałeś. Jak trochę sprecyzujesz pomysł to raczej będę na tak. Więc na razie jestem neutralny co do tego projektu.
I fajnie by było jak byś dał jakieś screeny. A tak w ogóle to kto by to wybudował.

P.S W świątyni mogły by się znajdować portale I nie że coś uważam premium za jakąś lepszą range.

Ostatnio edytowany przez tobik312 (2012-02-16 18:12:06)

Offline

 
Forum MC Przysiecz. Grzegorz Przelor.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.downloadjava.pun.pl www.4girls.pun.pl www.fakastarz.pun.pl www.motorynka.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl